Kromatografi çözüm ortaklarımız

Türkiye yetkili satış ve servis temsilcisi olduğumuz üretici firmalarımız ile birlikte sizlere geniş bir ürün portföyünde kromatografi çözümleri sunuyoruz.

Biliyoruz ki ürün kalitesi hammaddeden başlar ve üretici firmalarımız tüm prosesleri kendi fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Sağladığımız ürünler yüksek kalite kontrol testleri/denetimleri ile sizlere sunulmaktadır.

Kromasil ürünler AkzoNobel – Separation Products grup tarafından İsveç de üretilmektedir.

Kromasil tarafından market de ilk defa sunulan silika platform ürünler sıvı kromatografi çalışmalarını bir sonraki adıma taşımıştır.

Kromasil ürünler için daha fazla bilgi; Kromasil Classic, Kromasil Eternity, Kromasil Chiral, Kromasil SFC

www.kromasil.com

1935 yılından bugünlere kadar faliyet gösteren Tosoh Bioscience Japonya nın en büyük kimya firmalarından biridir. Tosoh için separasyon çalışmaları bir sanattır. Bu yüzden temel slogan olarak ”The Art of Separation” bakış açısını belirler.

Tosoh Bioscience için ürünler; TOYOPEARL, TSKgel

www.separations.eu.tosohbioscience.com

NOVASEP: Yaşam bilimleri ve kimyasal endüstriler için servisler ve teknolojiler

NOVASEP patentli teknolojiler ile yaşam bilimleri için uluslararası servis ve teknoloji sağlayıcısıdır. Uzmanlıkları molekül üretimi ve saflaştırma bilimleridir. DAC HPLC proses kolonların dünyadaki ilk üreticisi ve patent hakkına sahip firmadır.

Farmasötik ve Biyofarmasötik alanlarda sistem, kolon, servis ve CMO çözümleri sağlamaktadır. mAb, Insulin ve aşı ürünlerinin saflaştırma çözümlerini sunar.

NOVASEP markaları için; Prochrom, Prochrom-Bio, Hipersep, Hipersep-Bio, BioSC

www.novasep.com

SGE Analytical Science Trajan firmasının kromatografi sarf ürünler markasıdır.

Dünyada ilk kez gaz kromatografi için kapiler cam kolon teknolojisini SGE tarafından üretmiştir. Bugün de sizlere yenilikçi gaz kromatografi ürünler ve çözümleri sunmaktadır.

SGE Analytical Sciece markaları; BP GC Kolonları, eVol, SilTite, MEPS, Diomand Syringe

www.sge.com

Shodex

Uluslararası kimya firması Showa Denko tarafından Japonya da üretilen Shodex, HPLC kolonları markasıdır. Shodex 50 yıldan bu zamana HPLC kolon üretmektedir. Shodex temel olarak polimerik reçinelere sahip analitik HPLC kolonları üretmektedir, bunun yanında yüksek hassasiyete sahip HPLC dedektörleri ve kalibrasyon standartları üreticisidir.

Shodex markalar için; Shodex, Asahipak, OHpak, SUGAR

www.shodex.de

HPLC kolon üretiminde 30 yıl deneyime sahip Dr. Maisch GmbH firması, konvensiyonel ve kendi fazları olmak üzere >60 dan fazla HPLC kolon markasının dolumunu yapmaktadır.

2016 yılında GROM ve GRACE HPLC kolonlarını satın alarak Almanya da en geniş ürün/marka portföyüne sahip olmuştur.

Dr. Maisch markaları için; Equisil, Reprosil Pur, Reprobond, Repro-Pak, Reprosil

www.dr-maisch.com